Безпечна поведінка з тваринами: відбулася зустріч з учнями Оконського ліцею
1 червня 2026
На завершення навчального року фахівці Маневицького відділення зустрілися з учнями другого класу Оконського ліцею, щоб привернути їх увагу до таких важливих тем, як права дітей, всебічний розвиток, а також безпека.
Про безпечну поведінку з чотирилапими улюбленцями розповіли за допомогою презентації «Хочеш мати друга? Будь другом».
Діти отримали цікаву та пізнавальну інформацію – як контактувати з тваринами і коли цього робити не можна. Йшлося і про відповідальне ставлення до домашніх улюбленців і тварин загалом.
Під час зустрічі діти дізналися:
- як правильно поводитися з домашніми та безпритульними тваринами;
- чому не можна наближатися до незнайомих тварин;
- що робити у разі укусу чи подряпини;
- чому вакцинація домашніх тварин є надзвичайно важливою.
Фахівці розповіли дітям про небезпечне захворювання – сказ і його профілактику, що йому можна запобігти завдяки відповідальному ставленню до здоров’я тварин та своєчасній вакцинації.
Діти з цікавістю долучалися до бесіди, відповідали на запитання та із задоволенням ділилися історіями про домашніх улюбленців.
Разом формуємо у дітей доброту, відповідальність та культуру безпечної поведінки.